• contrast
  • lettergrootte
    Om de pagina makkelijker te lezen kunt u de pagina vergroten, door in Windows Control met + toets in te drukken (op macOS is het Command met + toets).

Waar kunnen wij jou mee helpen?

Cello zoekt voorzitter Raad van Bestuur

Frank van der Linden, voorzitter Raad van Bestuur, gaat per 1 september 2025 Cello verlaten. Cello blijft de ingezette koers voortzetten: het borgen van menslievende zorg voor mensen in de regio.  Zie het nieuwsbericht van 2 juni.

 

Met het vertrek van Frank zoekt Cello een nieuwe voorzitter Raad van Bestuur. Cello heeft Holtrop Ravesloot gevraagd om de zoektocht naar een nieuwe voorzitter Raad van Bestuur op zich te nemen.

 

In dit document is een uitgebreide profielschets te vinden, met daarin onder andere meer informatie over het verloop van de procedure.